Вітаємо із захистом дисертації аспіранта кафедри Алі Нажема!

Кафедра будівельних конструкцій вітає аспіранта кафедри Алі Нажема Хусейна та його наукового керівника - к.т.н., доцента кафедри Лугченко Олену Іванівну з успішним захистом дисертації на тему «Особливості деформування залізобетонного каркасу нового типу» на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 192 "Будівництво та цивільна інженерія". 

изображение viber 2021 10 03 14 50 52 981

Захист відбувся в разовій спеціалізованій вченій раді ДФ 64.089.009 21 травня 2021 року. В роботі вченої ради прийняли участь:

- голова ради -  д.т.н., проф. Кондращенко Олена Володимирівна (професор кафедри технології будівельного виробництва та будівельних матеріалів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова);

рецензенти - д.т.н., проф. Кічаєва Оксана Володимирівна (професор кафедри механіки ґрунтів, фундаментів та інженерної геології ХНУМГ ім. О.М. Бекетова); к.т.н. Резнік Петро Аркадійович (старший викладач кафедри будівельних конструкцій ХНУМГ ім. О.М. Бекетова);

опоненти - д.т.н., проф. Демчина Богдан Григорович (професор кафедри будівельних конструкцій та мостів Національного університету "Львівська політехніка") та к.т.н., доц. Лобяк Олексій Вікторович (завідувач кафедри будівельної механіки та гідравліки Україньского державного університету залізничного транспорту).

изображение viber 2021 10 03 14 50 20 355  

Дисертант та його науковий керівник висловюють щиру вдячність членам ради за високу оцінку роботи та слушні зауваження, а також керівнику наукової школи проф. Шмуклеру В.С. за допомогу та підтримку при написанні роботи. 


Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Університет в соцмережах

Logo ukr png instagramfacebook

На сайті 143 гостей та користувачі відсутні