Практика студентів ОП Промислове та цивільне будівництво

Під керівництвом к.т.н., доцента кафедри Будівельних конструкцій Жилякова В. Я. Розпочалася виробнича практика студентів ОП Промислове та цивільне будівництво, що приймають участь в пілотному проекті із впровадженням дуальної форми навчання на бакалаврському рівні.

12  17

Під час проходження виробничої практики студенти відвідали ТОВ «БУДТОРГ-КМ», що є постачальником будівельних матеріалів.

14 15

Заступник директора ТОВ «БУДТОРГ-КМ» Зуєнко Ольга Володимирівна розповіла студентам про виробництво високоякісних залізобетонних конструкцій.

16  13

Також студенти відвідали ТОВ «АВТРАМАТ-РЕМБУД», де випускник 2010 року нашого факультету Ісмаіл Мамедов розповів та продемонстрував особливості виготовлення металевих конструкцій.

Університет в соцмережах