МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ТРЕНДИ ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ

18-19 листопада 2020 р. на базі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбулася міжнародна науково-практична конференція “ТРЕНДИ ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ”, організована співробітниками Будівельного факультету.

AST04122 min  AST04127 min

Метою започаткування даної конференції було поєднання зусиль українських та закордонних науковців та провідних підприємств будівельної галузі з найбільш актуальних для сьогодення питань: обговорення сучасних викликів та проблем у будівництві, визначення тенденцій розвитку вітчизняної та закордонної будівельної галузі, систематизація підходів та узагальненні міжнародного досвіду у сфері будівництва.

Партнерами конференції стали Національний університет «Львівська Політехніка», Харківське обласне територіальне відділення Академії Будівництва України, група компаній «ЛІРА СОФТ», АТ «ТРЕСТ ЖИТЛОБУД-1», ТДВ «ЖИТЛОБУД-2», Varna Free University «CHERNORIZETS HRABAR» (Болгарія), International company project and real estate management (Болгарія). Всього в конференції прийняли участь 118 учасників з 7 країн світу: України, Болгарії, Німеччини, В’єтнаму, Китаю, Малайзії та Узбекістану.

В рамках пленарного засідання 18 листопада 2020 заслухано доповіді провідних науковців сьогодення: д.т.н., проф. Шмуклера В.С., д.т.н., проф. Кондращенко О.В., к.т.н., доц. Болотських О.М., д.т.н., проф. Кічаєвої О. В. та ін. Серед закордонних гостей слід відзначити Ph.D., P.Tech. Chong Yong Ong з Малайзії.

AST04191 min  AST04217 min

Секції було сформовано на основі надісланих тез учасниками конференції. Робота секцій відбувалася 19 листопада 2020 в творчій та дружній атмосфері. Всі учасники конференції виявили високу зацікавленість, що проявлялася в жвавих дискусіях.

За результатами конференції опубліковано збірник тез доповідей, ознайомитись з яким можна в Бібліотеці ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та Цифровому репозиторії.

AST04207 min  AST04185 min


Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Університет в соцмережах

Logo ukr png instagramfacebook

На сайті 79 гостей та користувачі відсутні