Перше відкрите заняття Школи юного інженера-будівельника

photo 2020 02 24 10 11 26

25 січня 2020 року в науково-галузевій лабораторії кафедри будівельних конструкцій було проведено перше відкрите заняття “Школи юного інженера-будівельника” для майбутніх абітурієнтів.

Мета створення даної Школи - це сприяння розвитку у підлітків технічного мислення, формування навичок інженера-будівельника та зацікавленості у подальшому прогресі власних професійних якостей.

В першій частині зустрічі абітурієнтам була проведена екскурсія Університетом, а також ознайомлення з основними напрямками діяльності та реалізованими проектами кафедри будівельних конструкцій ХНУМГ імені О.М. Бекетова.

В другій частині заняття, використовуючи сертифіковане обладнання лабораторії співробітники кафедри, доцент Фірсов П.М. та завідувач лабораторії Аскеров Ш.Б., продемонстрували присутнім експериментальні методи дослідження основних фізико-механічних властивостей бетону (стиск) та арматури (розтяг). Далі, юними інженерами, під керівництвом викладачів, були співставлені результати вихідних теоретичних матеріалів з експериментальними даними, отриманими при проведенні випробувань.

photo 2020 02 24 10 11 21  photo 2020 02 22 20 18 09


Варто зауважити, що всі присутні приймали активну участь в обговоренні експериментів і, як результат, виявили зацікавленість продовжувати дослідження на наступних зустрічах!


Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Університет в соцмережах

Logo ukr png instagramfacebook

На сайті 96 гостей та користувачі відсутні