Я - будівельник!

1
6 лютого 2020 року студенти та викладачі Будівельного факультету Харківського національного університету О. М. Бекетова відвідали будівельні майданчики однієї з найбільших українських будівельних компаній АТ "Трест Житлобуд-1"


  2  3


Всі ми знаємо, що стандартна освіта – це коли знання дає університет, вміння та навички здобуваються на підприємствах під час практик. Такий процес навчання має певні недоліки, які скасовує дуальна освіта. Саме цей напрямок було обрано керівництвом Будівельного факультету, передбачаючи одночасність засвоєння знань, умінь та навичок як результат плідного зв’язку між університетом та підприємствами. Одним з цих підприємств є АТ "Трест Житлобуд -1".

 4  7


  
Метою екскурсії було знайомство студентів спеціальностей  192 «Будівництво та цивільна інженерія» та 193 «Геодезія та землеустрій» з повним циклом будівництва багатоповерхових житлових будывель: від геодезичної зйомки та геологічної експертизи місцевості до здачі забудови у експлуатацію. Були розглянуті проблемні питання вибору будівельних матеріалів та технології зведення будинку у випадках близького розташування підземних вод чи складного рельєфу, коли виникає необхідність застосування спеціальних матеріалів та методів будівництва.


  8  9


Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Університет в соцмережах

Logo ukr png instagramfacebook

На сайті 92 гостей та користувачі відсутні