Вітаємо з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України

Щиро вітаємо з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти ШМУКЛЕРА Валерія Самуїловича – доктора технічних наук, професора, лауреата Державної премії України в галузі архітектурі, лауреата державної премії України в галузі науки і техніки, заслуженого діяча науки і техніки України, члена Міжнародної асоціації по оболонкам та іншим просторовим конструкціям ІАСС, члена Міжнародного наукового товариства ACI-international (Американський інститут бетону, США), заслуженого професора ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, завідувача кафедри будівельних конструкцій. 

Вітаємо ХНУМГ

Детальніше...

Вітання ювіляру - проф. В.С. Шмуклеру!

З нагоди 75-річчя колектив кафедри будівельних конструкцій сердечно вітає завідувача кафедри - Заслуженого діяча науки і техніки України, лаурета Державних премій в галузях архітектури, а також науки і техніки -  д.т.н., професора  Валерія Семеновича Шмуклера! 

photo 2021 10 03 14 20 09

Детальніше...

Вітаємо аспіранта Халіфе Рабі із захистом дисертації!

10 червня 2021 року відбувся захист дисертаційної роботи аспіранта кафедри будівельних конструкцій Халіфе Рабі Казема на тему "Раціоналізація параметрів системи «залізобетонна оболонка – сипуче» при динамічному впливі", представлену на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 192 - будівництво та цивільна інженерія. Вітаємо здобувача та його наукового керівника - к.т.н., доц. Калмикова Олега Олександровича із успішним захистом!

photo 2021 10 09 19 35 11

Детальніше...

Вітаємо із захистом дисертації аспіранта кафедри Алі Нажема!

Кафедра будівельних конструкцій вітає аспіранта кафедри Алі Нажема Хусейна та його наукового керівника - к.т.н., доцента кафедри Лугченко Олену Іванівну з успішним захистом дисертації на тему «Особливості деформування залізобетонного каркасу нового типу» на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 192 "Будівництво та цивільна інженерія". 

изображение viber 2021 10 03 14 50 52 981

Детальніше...

Практика студентів ОП Промислове та цивільне будівництво

Під керівництвом к.т.н., доцента кафедри Будівельних конструкцій Жилякова В. Я. Розпочалася виробнича практика студентів ОП Промислове та цивільне будівництво, що приймають участь в пілотному проекті із впровадженням дуальної форми навчання на бакалаврському рівні.

12  17

Детальніше...

Вітаємо з успішним захистом дисертації!

Кафедра будівельних конструкцій вітає асистента кафедри Хаммуда Мохаммада Тахрана та його наукового керівника - к.т.н., старшого викладача кафедри  Петрову Олену Олександрівну, з успішним захистом дисертації на тему "Напружено-деформований стан та раціоналізація параметрів залізобетонних колон з сітчастим армуванням" на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 192 "Будівництво та цивільна інженерія". 

c073ed58 3cbf 482f a77a 9fe57c2a2400  a5e05b90 a1a1 4384 835c 0fa50085f5dd

Детальніше...

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Університет в соцмережах

Logo ukr png instagramfacebook

На сайті 109 гостей та користувачі відсутні