Я - будівельник!

1
6 лютого 2020 року студенти та викладачі Будівельного факультету Харківського національного університету О. М. Бекетова відвідали будівельні майданчики однієї з найбільших українських будівельних компаній АТ "Трест Житлобуд-1"

Подробнее...

Перше відкрите заняття Школи юного інженера-будівельника

photo 2020 02 24 10 11 26

25 січня 2020 року в науково-галузевій лабораторії кафедри будівельних конструкцій було проведено перше відкрите заняття “Школи юного інженера-будівельника” для майбутніх абітурієнтів.

Подробнее...

Конкурсная комиссия из Польши посетила Региональный ЦПАУ

IMG 197014 серпня 2019 року відбувся візит конкурсової комісії міжнародного будівельного конкурсу «European Award 2018» до м. Харкова.

Подробнее...

Вітаємо!!!

DSC 0263 1 min min

Колектив кафедри вітає Шмуклера Валерія Семеновича з перемогою в XVII обласному конкурсі "Вища школа Харківщини - кращі імена" в номінації «Вчений».

Кафедра виконує держбюджетну роботу від МОН України

01 57417Кафедра виконує держбюджетну роботу від МОН України на тему: «Розробка та дослідження нової конструктівної будівельної системи багатокритеріальної відповідності».

Відеоконференція Будівельного факультету для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харкова та Харківської області, а також будівельних коледжів

25 січня 2016 року колектив кафедри будівельних конструкцій прийняв участь у відеоконференції Будівельного факультету для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харкова та Харківської області, а також будівельних коледжів.

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Университет в соцсетях

Logo ukr png instagramfacebook

Сейчас 130 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте